אודות נטליה

נטליה קרפוך.jpg

אני נטליה ,אומנית ויטראז', שיוצרת את הקסם הזה עבור כל אחד ואחד מהלקוחות שלי, בזכות ההבנה וההקשבה לרצונות שלהם, כאשר אני יוצרת ויטראז'ים מרהיבים, יוקרתיים וצבעוניים, המותאמים לאופי שלהם, לסטיילינג ולחלל העיצובי של הבית…

אני נטליה, אומנית ויטראז' בעלת סטודיו לאומנות הזכוכית ברחובות. מהנדסת מכונות לעיבוד שבבי לשעבר, מצאתי את ייעודי באומנות הויטראז'.

החזון האומנותי שלי יחד עם הצד הטכני יוצרים תמהיל מיוחד בין יכולת החשיבה האנאליטית המדויקת ותשומת הלב לפרטים הקטנים, לבין הצד האומנותי שלי, שרוצה לפרוץ החוצה ולייצר פרטי אומנות יוצאי דופן, הכובשים את העין והלב ממבט ראשון.

את יכולותיי אני מביאה לידי ביטוי בעיצוב ויטראז'ים מרהיבים בחלונות, זכוכיות לדלתות, אומנות יודאיקה ובתי כנסת, מנורות ואהילים, תמונות מוארות ומובנות בקיר ועוד.

את אומנות הויטראז' למדתי אצל נירה קמחי וכיום אני יוצרת מגוון עבודות עשירות בקסם וצבע, הן בויטראז' הקלאסי והן בויטראז טיפאני.

כל עבודה מתחילה בפגישה עם הלקוח, הבנה של הצרכים, הדרישות, הכרה של החלל הביתי ושל אופיו של הלקוח. זאת במטרה ליצור יצירות אומנות מיוחדות, המבטאות בצורה הטובה ביותר את אופיו ורצונותיו של הלקוח.