מנורות ויטראז' לתאורה מיסטית, מהפנטת, ממגנטת…

מנורות ואהילי ויטראז' לעיצוב הבית

מנורת ויטראז' מעלפת.jpg

מנורות ויטראז' מנורות אומנות הויטראז'

מנורות ויטראז' ליוקרה, טבע וצבע לבתים פרטייםבתי כנסת, משרדים, מסעדות, לחצרות, פרגולות ועוד אין סוף אפשרויות, לאנשים שלא אוהבים מנורות סטנדרטיות שמיוצרות בפס ייצור באיקאה או בסין.

 

מנורת ויטראז' יחידה ומיוחדת – רק בשבילך!

בעידן של אינדיבידואל ורצון עז לביטוי עצמי, מנורות ויטראז' הן פתרון מצוין!  הן יצירות אומנות הנעשות בתכנון מוקדם ובהתאמה לטעם אישי ולתקציב, הן מותאמות בצורה מושלמת לריהוט, לגודל החדר, ולמידת כמות האור והצבע שאתה רוצה לקבל בתוצאה הסופית.   

קטנות או גדולות, צמודות לקיר, עומדות על רגל או תלויות.  לקיר, לתקרה, לשולחן, לכניסה, לקריאה, לאווירה, לבפנים או לבחוץ, כפריט אומנותי משלים מתאים בדיוק למקום ולחלום שלך. 

מנורות שיגרמו לכם להתאהב

לחדר, ובכלל למקום שאנחנו נמצאים בו יש השפעה עמוקה על הרגשתנו ומחשבותנו, הצבע בסביבה בה אנחנו נמצאים נחקר רבות, ונמצא שהוא משפיע עלינו ומגרה אותנו כל יום במאות דרכים וצורות. ביטויים כמו: "קו אדום", "שוק שחור", "התחום האפור" או "משקפיים וורודים" מלמדים על עוצמתו של הצבע, ויחסינו עם צבע בכל רגע נתון.

אומנות בזכוכית מנורת חוץ.jpg

רוצים לעשות ויטראז' לבד?

קראו על הסדנה

מנורת אוירה ויטראז נחש.JPG

קרני האור הצבעוניות היוצאות מן הויטראז' הן חוויה ומקור להשראה, מקור לגאווה ויוקרה. אפשר לבחור סגנון או צבע – מה שמתאים לכם…ואז, למזוג כוס יין או וויסקי משובח, לנשום ולהרגע…

מנורות ויטראז' משפיעות, משנות אווירה, מחזירות לילדות, משמחות, משנות מצב רוח ויותר!

ת'כלס, מה עושים וכמה זה עולה?

  1. אנחנו מדברים בטלפון או קובעים פגישה אצלך או אצלי בסטודיו. בפגישה נכיר, תספר לי מידע ופרטים על המנורה שאתה רוצה להזמין, אסביר על התהליך, ותקבל הצעת מחיר .

  2. נתכנן את העיצוב, הסגנון, צבע וגודל.

  3. נרכוש זכוכיות ואביזרים נילווים כמו: מתלים, רגליים ומסגרות.

  4. אני מבצעת את העבודה (על פי לוח זמנים שנקבע מראש, בדרך כלל כמה ימים עד כמה שבועות.)

  5. בסיום העבודה נפגש שוב כדי למסור או להתקין את המנורה.

המחיר נקבע בהתאם לגודל, מורכבות הויטראז' וזמן העבודה.