ויטראז' לבתים פרטיים

ויטראז' לבתים פרטיים להלביש את הבית באומנות, אור וצבע

שעון ויטראז בהזמנה אישית.jpg

כל מיני פריטים מויטארז' לבתים פרטיים

 

ויטארז' לבתים פרטיים מתאים לאנשים שמרגישים שהגיע הזמן לשנות אווירה בבית – להתחדש. לארח בסטייל יוקרתי, אישי ומיוחד שלא נראה בשום בית אחר, לאנשים שרוצים להפסיק להתנצל שהבית לא מעוצב מספיק או לא יפה מספיק כמו שהם היו רוצים…

ויטראז' לבתים פרטיים מתאים לאנשים שאוהבים להיות מיוחדים, שמעריכים אומנות, שרוצים להכניס לבית הפרטי שלהם צבע ואור אחר…

להכניס אל הבית צבע ואור משמחים, משלימים את עיצוב הבית, וממכרים…  

מנורות, תמונות או מחיצות מויטראז'

יופיים של חלונות, מנורות, תמונות או מחיצות מויטראז' מבוסס על כך שתכונות הזכוכית והאור מנוצלים בצורה נכונה. התאמת הגודל והצורה, שילוב של צבע, שקיפות, ואור במידה הרצויה – "יעשו את העבודה" וישדרגו את הבית פלאים!

אפשר לעצב פריט ויטארז' קסום ומדויק לסלון וחדרי אירוח, חדר השינה, פינת אוכל, מטבח, פטיו, כניסת הבית, שער, גדר הבית, ויטרינה, תקרה, קיר מזכוכית, ועוד כיד הדמיון.

ויטראז לבתים פרטיים 4 חלונות במחיצה
דלת עם חלון ויטראז

הום סטיילינג לבתים פרטיים?! לגמרי ויטראז'!

הום סטייליניג עם ויטראז' אפשר לעשות בשתי דרכים: בעזרתי ולבד.

  1. בעזרתי. אוכל להגיע אליכם לייעוץ, נבחן את הבית כפי שהוא נראה היום, אקשיב לרצון שלכם אלמד את הסטייל שלכם, ביחד נחליט ונעצב ויטארז' שהכי מתאים עבורכם.

  2. לבד. אתם מגיעים אלי לסטודיו, ומזמינים בדיוק מה שאתם רוצים.

ויטארז' יכול לשנות את האוירה בבית ללא צורך בהכנות מיוחדות, שבירת קירות או הזזת רהיטים. הלבשת הבית עם ויטראז' יכולה להתמקד בחדר מסוים, רוב האנשים מעדיפים ויטראז' בסלון או במטבח, יש כאילה שמעדיפים מנורת ויטארז' בחדר שינה כדי לשנות את כל האווירה…

הומסטיילינג עם ויטראז' – עטרו את ביתכם בצורה וצבע

 

כל מעצב פנים יאמר לכם שאור וצבע מהווים שניים מהאלמנטים המשפיעים ביותר על מראהו של כל חלל בבית פרטי, ופריטי ויטראז' כוללים את שניהם בצורה ייחודית מאין כמוה.

מנורת ויטראז' עם מעמד מיוחד.jpg

הומסטיילינג בעזרת ויטראז' מהווה דרך מקורית לעצב את ביתכם מחדש בעזרת נגיעות צבע יפיפיות שאין בפריטים אחרים. גמישות העיצוב והאפשרויות הבלתי נגמרות של האומנות הזו מאפשרות להכין פריטי ויטראז' המותאמים בדיוק לטעמכם ולעיצוב של ביתכם, כך שאתם יכולים להזמין פריטי זכוכית צבעוניים בהתאמה אישית.

הודות לשקיפות של זכוכית ויטראז', האור שבוקע דרך הפריטים הללו יצבע את ביתכם בצבעים נפלאים ויוסיף לו נופך עיצובי מרהיב. הצבעים העדינים של זכוכיות ויטראז' יהפכו כל חלל לנעים, ליפה ולייחודי, ופריטים שעשויים מאותו ויטראז' יעזרו לעצב את ביתכם בקלות, לפי טעמכם האישי. בכל פעם שתרצו לשנות את מראהו של חדר ולהוסיף לו נגיעות צבע, פריטי ויטראז' יוכלו לעשות זאת עבורכם בצורה עדינה ומותאמת אישית.

ויטארז' בבית אפשר לנקות בקלות

ויטראז' הוא עמיד ובטיחותי אפשר לנקות אותו כמו חלון או זכוכית אחרת, כך שאתם יכולים לבחור פריטי ויטראז' לתוך הבית ומחוץ לבית, לכל מקום שאתם מעוניינים לעצב מחדש.

סט 2 מנורות ויטראז' ליד ספה אדומה.jpg

ויטראז' לבתים פרטיים זו לא אופנה חולפת…

אומנות הויטראז' העתיקה שבה מחברים פיסות זכוכית צבעוניות זו לזו ליצירת פריט חדש ומרהיב שימשה במשך מאות שנים כפריט עיצוב לאולמות מפוארים, בתי כנסת, כנסיות ומוסדות ציבוריים. בשל יופיים הייחודי של פריטי ויטראז', הם נכנסו אט אט גם לתוך בתים פרטיים, וכיום ניתן להזמין מגוון יצירות כאלו לעיטור הבית בצורה צבעונית, מוארת ונפלאה שנשארת להרבה שנים.

עיצוב הבית מחדש באמצעות ויטראז' היא דרך מהנה ומשמחת במיוחד לשנות את מראהו, בעזרת פריטי ויטראז' מעוצבים ומותאמים אישית, תוכלו לעטר כל חלל בביתכם, פנימי או חיצוני, בצבעים ובצורות כפי שלא ניתן לעשות עם אף פריט עיצובי אחר.