אומנות בזכוכית 

פיסות זכוכית המתחברות לקסם מואר

אומנות בזכוכית מנורת חוץ.jpg

יצירות אומנות בזכוכית

 

ויטראז' הוא אומנות בזכוכית, ויטראז' דומה לתמונה קסומה המורכבת מפיסות זכוכית בהתאמה אישית, יצירת אומנות בזכוכית המכניסה קרני אור צבעוניים לחלל החדר. לא לעשירים בלבד! 

 

איך אפשר להסביר את הקסם הזה?

ויטראז' בכל חלל שהוא נמצא, ממלא את האנשים המביטים ואת האמנים העוסקים בוא: התרגשות, יוקרה, השראה ואווירה מיסטית נדירה.

מחיר ויטראז'

הויטארז' נעשה בעבודת יד והוא כולו אומנות בזכוכית על פי תכנון מוקדם והתאמה מושלמת לחדר בוא יהיה מורכב וממוקם, מנקים אותו כמו כל חלון, הוא יכול ל"התלבש" על חלון קיים, אין צורך בהכנות מיחודות. עלות הויטראז' נקבעת לפי כמה פרמטרים בניהם: גודל, מיקום ( לדוגמה: חלון חיצוני או פנימי), זמן העבודה, ובקשות מיוחדות. להצעת מחיר לחץ כאן

 

אומנות הזכוכית לבתים פרטיים

 

חלון, דלת, מחיצה, תקרה, תמונה או מנורה ויטראז לבעלי בתים שמחפשים שידרוג יוקרתי גדול או קטן, שמחפשים דבר מיוחד, שרוצים מעט טבע בבית ואת הקסם האומנותי הבא.

ויטראז' לוגו לעסקים

ויטראז' מותאם לעסקים, לבעלי משרדים וקליניקות. לוגו מויטראז', שעון קיר מויטראז, מנורות אווירה מעוצבות כפריט משלים לעיצוב החלל יכול להיות פתרון מצוין!  

 

ויטראז' בבתי כנסת

חלונות באומנות הזכוכית בבית הכנסתויטראז' בצידי ארון הקודש ועוד. העיצוב יכול לכלול את כל מוטיבי היודאיקה, ויטארז' בבית הכנסת לאווירה מיסטית מדהימה. אל תתפשרו על מדבקות ויטראז' – זה לא דומה!  

ללמוד ויטראז'

 

מתעניין בלימודי אומנות בזכוכית?

 

רוצה ללמוד ליצור ויטראז'?

נטליה מציעה קורס באמנות הזכוכית לנוער, לאנשים מבוגרים, ולגיל הזהב.

כל אחד יכול להתאים את הקסם הזה להעדפותיו האישיות, אפשר לקחת תמונה אהובה ולהפכה ליצירת ויטראז', כמו שרואים כאן למעלה בדף. שילוב של פיסות זכוכית צבעוניות בהירות או כהות, קטנות או גדולות, בהתאמה לטעם אישי, לסגנון והריהוט בבית.  

 

חלון ויטראז', תמונת ויטראז', מנורת ויטראז', לוגו לעסקים מויטראז', שעון קיר ויטראז' או תכשיט באומנות הויטראז' יכולים להתאים בדיוק לאנשים שמחפשים "כתם צבע" מיוחד, מרגיע ומופלא שימגנט ויזמין אנשים בכל פעם מחדש.  

אומנות בזכוכית מנורת חוץ.jpg