ויטראז' לבתי כנסת להרגשת קדושה, פאר והדר

ויטראז' לארון הקודש, לחלונות ומחיצות בבית הכנסת

ויטראז' בארון קודש אשדוד

יצירות ויטראז' לעיצוב בית כנסת

ויטראז'ים מרשימים לבית כנסת בדרך כלל מעצבים ומזמינים ממני בנושאים מעולם היהדות והתנ"ך כמו: שבעת המינים, ארבעת המינים, הכותל המערבי, שערי ירושלים, עשרת הדיברות, 12 השבטים, נשים מהתנ"ך, ועוד.

ויטראז מתאים לבתי כנסת קטנים או גדולים, בסגנונות, טעמים ונוסחים שונים כמו: בית כנסת ישראל, תימני, ספרדי, אשכנזי, מרוקאי, ובבל. 

ויטראז' לבתי כנסת

ויטראז' לעיצוב וחידוש בתי כנסת בסגנון יותר קישוטי עם דגש על פאר והדר. ויטראז' לבתי כנסת ליותר רושם, לאווירת קדושה, מיוחדת ומזמינה.

אל תתפשרו על מדבקות ויטראז' – זה לא דומה!    

יודאיקה מויטראז', רעיון מרשים, וסטייל שכדאי להכיר!

יודאיקה, אומנות יהודית, אומנות בזכוכית לבתי כנסת באמצעות טכניקת ויטראז'. ארכיטקטורה בויטראז' כפריט משלים לעיצוב הקיים. להוסיף מסגרות ועיטורים לארון הקודש, לתלות תמונות לקשט חלונות, מנורות, מחיצות הפרדה, אביזרים ועיטורים נוספים כיד הדמיון.

לג בעומר.jpg
ויטראז' לבית כנסת זכרון יוסף

חלונות ויטראז' לבתי כנסת

להפוך חלונות משעממים ליצירת אומנות.

חלונות ויטראז' בבית כנסת יכולים להעצים את האווירה, ויטראז' בחלון עם מוטיבים מהיהדות בשילוב משחקי אור וצבע הוא שידרוג מופלא לבתי כנסת בעיצוב סטנדרטי.

החלונות מעניינים, משמחים, כל אחד רוצה להגיע, לשבת קרוב ולהנות מהקסם הזה.

ויטראז לארון הקודש

אם אתם מתכננים לבנות ארון קודש חדש או שיש לכם ישן שצריך שיפוץ, תוספת ויטארז' לארון קודש יכולה להקסים ולהתאים במיוחד! כתם צבע, משחק של אור וטבע… ויטראז' על הדלת של ארון הקודש, מעליו או בצדדים.

בפגישה איתי אפשר ללמוד על כל האפשרויות, אפשר גם לשלוח לי תמונות של הארון כדי שאוכל להתרשם ולהציע עיצוב שמתאים, באופן ספציפי, לארון הקודש הנמצא אצלכם.

בדרך כלל, העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה עם הנגר עוד בשלב תכנון הארון.

יום העצמאות.jpg

דברו איתי!

Success! Message received.